logo_s_textem

Společnost pro trvale udržitelný život
Zpravodaj STUŽ
ISSN 1802-3053


Creative Commons License

 

17. 10. 1946- 6. 2. 2008

Zakládající člen, dlouholetý člen předsednictva

1926-12. 1. 2007

zakládající člen STUŽ, člen předsednictva v letech 1992-2005, člen čestného předsednictva v letech 2005-2007

10. 5. 1914-26. 4. 2003

Člen čestného předsednictva STUŽ v letech 1992-2003

25. 7. 1931-26. 7. 2000

Zakládající člen STUŽ

22. 11. 1925–9. 9. 2002

Člen čestného předsednictva STUŽ v letech 1992-2002

22. 1. 1939-8. 3. 2009

Zakládající členka STUŽ

15. 7. 1932–4. 8. 2002

Zakládající člen a místopředseda STUŽ v letech 1992–1995, předseda STUŽ v letech 1995–1999

15. 9. 1944-18. 3. 1995

Zakládající člen STUŽ a její první předseda v letech 1992-1995

2. 6. 1921-27. 11. 2000

Zakládající členka a členka předsednictva STUŽ

26. 8. 1928–24. 11. 2006

Člen čestného předsednictva STUŽ v letech 1992-2006

23. 2. 1931-15. 12. 2005

Zakladatel Východočeské regionální pobočky STUŽ a její první předseda.